Leden 2011

Be OK ! :)

25. ledna 2011 v 14:13 | Just Liny* |  Rady pro vás


BE OK! Buď v pohodě :)
Protože špatná nálada nikomu nesluší!
Nikdo ti nestojí za to aby jsi se pro něj trápila, já vím, život je děvka a snaží se tě ze všech sil položit na kolena a kolikrát se mu to podaří, ale nedovol mu srazit tě úplně dolů, zvedni se, vždycky je ještě pro co žít. Stačí se zamyslet a určitě přijdeš na víc věcí než očekáváš.
I kdyby to mělo být jen pro jednoho kamaráda, nebo pro sluneční svit, hudbu, nebo co já vím, třeba pro to, jak báječně chutná limetka :)


Sluneční brýle.

23. ledna 2011 v 19:51 | Just Liny* |  Look like me
Ať už v létě, na podzim, v zimě, nebo na jaře, barevné, kovové, velké, malé, s plastovými obroučkami, s kovovými obroučkami, sportovní, elegantní, jsou všude a nejde se tomu bránit. SLUNEČNÍ BRÝLE.

Momentálním trendem ulic jsou takzvané Wayferky. Velké brýle s tmavým sklem a  nahoře rovnými, plastovými obroučkami ,zářícími všemy barvami a vzory. Jsou perfektní, ale nesluší zdaleka všem typům. Na to aby jste mohli nosit Wayferky, nemůžete počítat s elegantním oblečením. Jsou spíše sportovní a taky hodně střelené, nicméně stylové. Ale všichni víme, že období úžasných Wayferek nebude věčné (i když by jsme si to přáli, teda minimálně já, protože jsem si tento typ brýlí neuvěřitelně oblíbila) a vystřídá je jiný typ brýlí. Ačkoli se zase časem vrátí.

(http://daveybee.wordpress.com)

Před poměrně nedávnou dobou byly v kurzu pilotky, před tím to byly muší brýle a ještě dávno dávno dozadu se nosily lennonky. Těžko uvěřit, že něco podobného jako lennonky by se mohlo vrátit. Ale až se tak stane, budeme to brát jako naprosto stylový módní doplněk. Prozatím bych vám doporučila držet se aktuálních Wayferek a pokud vám tento styl brýlí nesedí, pilotky taky nejsou ještě úplně mimo. Ovšem v kombinování pilotek by jste měli být opatrní a sladit je, pokud možno s něčím trošku stylovějším ať se to anuluje. Samozřejmě je nejdůležitější aby jste se cítili dobře a sví. Takže žádný stres, noste brýle co vám sedí k obličeji, sluší vám, nebo se vám jen líbí.

(http://www.luxurymag.cz)

Nechce si to připustit?

19. ledna 2011 v 17:01 | Just Liny* |  Linduščiny pochybné úvahy
Píše mi první na FCB, chodí si se mnou povídat o přestávkách a nespustí ze mě oči, kamarádky říkají, že když jsme spolu tak to vypadá jako by jsme byli pár. V jeho pohledu když se na mě dívá, v jeho očích, v tom jak se usmívá mi něco říká, že mě má radši než jenom kamarádku, ale stejně, když si píšeme, nevypadá to jako by mě chtěl víc než jenom kamarádku. To ani když si se mnou povídá v tom co říká, jen v jeho postoji těla a jeho pohledu. Tak já nevím :( buď mě má radši než kamarádku a potlačuje to v sobě, nebo si všechno namlouvám, ale to potom ty kamarádky asi taky nebo to říkají jenom abych se necítila špatně. Co si myslíte vy?

Pomluvy a jen pomluvy!

17. ledna 2011 v 11:54 | Just Liny* |  Linduščiny pochybné úvahy
Poslední dobou mě pomalu nic jiného netrámí. Na naší škole se všechno roznese ani nevím jak. A přitom svoje tajemství řeknu jen někomu, ani nevím jak, hned to ví všichni. A pokud možno si to ještě přikreslí. Takže když jsem jednou brečela ve škole, najednou z toho byla aférka. Takže, když jsem brečela kvůli jednomu klukovi, najednou z toho bylo že jsem na něj na chodbě řvala že nemůže nic ztratit když se mnou bude a podobné kecy! Nic takového se nestalo!!! Jediné co se stalo bylo že jsem se pohádala s jeho kámošem a on stál na jeho straně tak nevím kde to zase vzali a ani nevím kdo to rozšířil! Nejvíc mě štve že se to třeba dozví nejmenovaný. Nechápu co to těm lidem dává. Já nešířím takové výmysly.

Nejdivnější den

16. ledna 2011 v 13:13 | Just Liny* |  Moje fotky
Byli jsme s nejlepší kamarádkou, ale to nezabránilo tomu aby ten den byl nejdivnější.


Proč se mezi kluky chovají jinak?

13. ledna 2011 v 18:48 | Just Liny* |  Rady pro vás
Odpověď
Protože vás neberou jenom jako kamarádku. Kdyby se na vás totiž nedívali jinak než na svoje ostatní kamarády, nikdy by k tomu nedošlo. Bavili jsme se o tom s kamarádkou a i ona si to myslí. Prostě pokud mění chování ve společnosti dalších lidí, tak se snaží zamaskovat city k tobě. Netvrdím, že tě musí hned milovat, ale rozhodně pro něj nejsi jen kamarádka. V některých případech se třeba snaží city potlačit. Každopádně, pokud chceš s ním něco mít, máš velkou šanci ho přimět třeba i k tomu aby se do tebe zamiloval ;)

zmatek v citech

12. ledna 2011 v 17:53 | Just Liny* |  Linduščiny pochybné úvahy
Stalo se ti někdy, že jsi měla kamaráda, byli jste vážně dobří kamarádi, rozuměli jste si, on se k tobě choval pěkně až najednou, když jste byli spolu někde v skupince kluků najednou se k tobě začal chovat jako by jsi byla největší kráva na světě, jako by vámi maximálně opovrhoval? Pokud ne, jsi šťastná žena. Takový kbelík studené vody si nezaslouží žádná a navíc kluci si to neuvědomují, takže jsou potom strašně překvapení, proč jsi naštvaná.

Nude LooK

11. ledna 2011 v 21:27 | Just Liny* |  Rady pro vás
Mám trošku výčitky protože bouřlivě pracuju na novém blogu a tady jsme přidala jenom "reklamní článek". To se mi nelíbí :D a tak vám sem moji milí přitám jeden článeček, s nímž jsem obzvlášť spokojená a který se na so-cool blogu objeví až zítra ráno :D :D v 07:00 :D

Nevím jestli jste to stačili zaznamenat, ale do trendů ulice s z přehlídkových mol snáší nude look. Nenamalovaná, namalovaná. U nude looku by správně nikdo neměl poznat, že jste namalovaná, ale toho před obyčejným zrcadlem jen tak ráno nejde docílit. Na to by jste potřebovali profesionálního stylistu. Ale stejně, k čemu nude look když stejně všichni kluci (ačkoli tvrdí, že mají rádi přrozené holky) dávají přednost těm namalovaným. Nic se nemá přehánět, nicméně je to pravda. Kluci by to nikdy nepřiznali, avšak nenamalovaných holek si všímají méně. Jak tedy spojit Nude look s klasickým líčením?

Podklad:
Začněte s makeupem. Platí tady, méně je více takže čím méně makeupu použiješ, tím přirozenější nude look budeš mít. Nedostatky dolaď korektorem a přepudruj obličej světlým pudrem. Světlejší barva než je tvůj odstín pleti je jelší, protože splyne a nebude vypadat tolik uměle jako tmavý pudr. Poviná je tvářenka, lehce, ale povině, protože na tvářence stojí cely nude look.

Oči:
Místo stínů použij tvářenku, lehce. Dodá to tvým očím přirozený, ale přesto ozvláštněný vzhled. Použij řasenku, ale lehce, jen pro podtržení přirozené délky řas a na závěr, použij na vnitřní stranu spodního víčka šedou tužku na oči. Opět pouze pro lehké podtržení očí. TIP: pokud nemáš šedou tužku na oči, použij černou,a le jen tak aby vznikla šedá linka, tzn. velmi lehce.

Rty:
Použij pouze bezbarvý balzám na rty. Nebo matnou rtěnku v barvě tvářenky. Ale balzám je lepší. Opticky zvětší objem rtů a způsobí, že budou vypadat jemné a "šťavnaté" (omlouvám s eza ten výraz)

Poznámka autorky: Tento styl líčení jsem dnes zkoušela a dostáva jsem komplimenty od kluků že mi to dnes obzvlášť sluší.


Nový blog

11. ledna 2011 v 17:08 | Just Liny*
S kamarádkou jsme si založily blog o módě, stylu, líčení, a všem možnám. Nebojte se, tento neopouštím, ale byla bych moc ráda kdyby jste se přišli na náš nový podívat a případně zanechali komentář. Děkuji :)

http://so-cool.blog.cz


K čemu jim to je??

10. ledna 2011 v 15:26 | Just Liny* |  Linduščiny pochybné úvahy
Ahaaa. No tak taky dobrý. Jsem strašně rozčílená. To se teda předvedl borec. Doufám, že mu to alespoň stálo za to a že si zamachroval. Začnu od začátku, aby jste pochopili.

Kamarád, že mi vysvětli fyziku ať si ho někde ve škole odchytnu. Tak jsem ho potkala, byl tam sice s kámošema, ale já jsem měla fyziku už další hodinu a fakt jsem to potřebovala, jinak bych si ho odchytla jindy. Tak jakože jdu za ním a v tom momentě se připojí ještě asi další tři kluci a všichni do mě něco rejou ohledně toho jak nepotřebuju vysvětlovat nic když mám toho učitele co mám a nakonec to můj dokonalý kamarád shrnul tím ať si vystřihnu táhák a schovám si ho do výstřihu (ten den jsem žádnej neměla) že to bude v pohodě. Tak to jsem už nerozdejchala, doufám že si aspoň zamachroval. On byl vždycky takový sluníčko, žádný úchylný kecy ani nic podobnýho. Nevím co to do něj vjelo. Asi na něj působil okolní vliv kluků. No každopádně... uvidíme jak se bude chovat dál.