Pro Kateřinku :D (takhle jí nikdy neříkejte)

5. ledna 2010 v 21:40 | LiNuNa |  Momentovky
Mávl jsem hůlkou. "Sectusempra" vyletělo ze mě ani jsem nechtěl. Ten obrejlatěnej idiot to vykryl.
"Co to bylo Srabusi?" zatvářil se šokovaně. Patří mu to. "Tak ty už si vymýšlíš i vlastní zaklínadla? to už ti ta špína z tvých vlasů prolezla až do mozku, že si takhle zahráváš?"
"Co je tobě po tom?" štěkl jsem na něj.
Jen se pohrdavě usmál. Co mu je do toho, já jsem se s ním bavit nezačal, to on s tím svým přiblblým kamarádíčkem (poznámka aoutora: ani nevíte jaké přemáhá ně toto slovní spojení stálo napsat) na mě začali mluvit tehdy ve vlaku když jsem s Lily nenašel ani jedno volný kupé. Ach jo Lily, kéž by jsi věděla. Kdybych se tak nebál ti to říct. "Levicorpus" vykřikl jsem vzteky. Vždyť právě on, ON, ten největší hajzl na celém světě získal její srdce. Jak mohla. Proč zrovna on. James můj útok nečekal a vyletěl do vzduchu. Hlavou dolů, až mu spadly brýle na zem. Přešel jsem těsně k němu a vrazil mu pěstí. On nezahálel a okamžitě mi to vrátil. Kousl mě do rozkroku načež si rychle proudem vody z hůlky vyčistil pusu. Zařval jsem bolestí a rozšlápl mu brýle, co se mi válely u nohou. Nechal nechal jem ho tam jak byl. S krvácejícím nosem. Odešel jsem a začal se toulat po hradě, pořád mě to táhlo k Nebelvýrským kolejím. Nevěděl jsem proč ani jak to dělám, ale kdykoli jsem odbočil abych se dostal ke sklepení, zase jsem se dřív, nebo později přiblížil k Buclaté dámě. Už mě to štavalo. Zahnul jsem do další chodby a uviděl jsem na zemi ležet Lily. Nebyla od krve ani nic. Vůbec nic jí nebylo, tak přoč sakra leží na zemi a vypadá jako v bezvědomí? Hned jsem k ní přiskočil a zatřásl s ní. "Lily"..... Nic. "Lily.... co je ti?" počkat zechvěla se jí víčka. Uff žije.
"Seve?" zašeptala?
"Lily, co je ti? jsi v pořádku?" vyletělo ze mě bleskovou rychlostí. A to že mi opět řekla tak jak to jen ona umí. To Seve po skoro dvou letech ve mě něco zlomilo. Pevně jsem ji obejmul. Totálně mě zarazilo když mě i ona obejmula a začala se se pomalu zvedat na nohy. Pomohl jsem jí vstát a ona se mi vrhla do náruče. "Seve" vzlykala "tolik mě mrzí, že jsem na tebe byla zlá. Ty se mi omluvil a já, já jsem na to vůbec nebrala ohled. Můžeš mi to prominout?" Pohladil jsem ji po vlasech. Vzlykala mi do hábitu. Bože to bylo skvělý, ona, já, prázdný chodba....... a předemnou dveře do prázdného skladu...... Aaaaa dveře do prázdného skladu? Lily se trošku zapotácela v mé náručí. "Jsem opilá" zašeptala. A jestli je opilá tak si pravděpodobně na nic nebude pamatovat. Políbil jsem ji do vlasů. Vzhlédla a překvapeně se na mě podívala. Políbil jsem ji krátce na rty. A její reakce mě zaskočila. Místo aby se mi vytrhla mě začala líbat. Když jsem byl ještě schopný uvažovat, zapadl jsem s ní do toho prázdného skladiště. Lily mě nepřestala líbat. Svalil jsem se na zem a ona spadla na mě.Neustále mě zahrnovala polibky. Já jsem jí je vřele oplácel. Jedním prutkým škubnutím roztrhla knoflíky co spínaly můj hábit, já jsem jí to oplatil.........

Lily usnula. Nechápal jsem to. Ležela mi stulená po boku, s hlavou na mém hrudníku, oblečená jen ve spodním prádle. Sledoval jsem ji. Byla tak strašně krásná. Co to kecám. Pořád je strašně krásná. Jenže potom se probudila. Najednou už nebyla tak krásná jak se na mě zamračila. Potom se rychle začala oblékat. Snažil jsem se ji zadržet. "Lily! Počekej, co to děláš" jenže jedný co mi řekla bylo "Prasáku" a pořádně mi vrazila. Když jsem se trošku z tý facky probral. Už jsem viděl jenom jak vybíhá ze dveří.

Z denníku Severuse Snapa, Prince dvojí krve.

Pozn, Autorky:
dále také: Srabuse, Slizouna, ale říkejte mu klidně jinak, protože po této události mu už bylo vše jedno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LadyVanilka LadyVanilka | 6. ledna 2010 v 18:19 | Reagovat

mě se ten dess líbí

2 LadyVanilka LadyVanilka | 7. ledna 2010 v 18:57 | Reagovat

ty mas asik blog zaměřený na čtení a psaníí =)

3 LiNuNa LiNuNa | Web | 7. ledna 2010 v 20:11 | Reagovat

[2]: noo hlavně :D nic jinýho nejsem schopná vytvořit :D

4 lady-chrismas lady-chrismas | Web | 7. ledna 2010 v 20:26 | Reagovat

moc hezkej dess

5 LadyVanilka LadyVanilka | 8. ledna 2010 v 14:10 | Reagovat

máš krásnýý design =)

6 lady-chrismas lady-chrismas | Web | 8. ledna 2010 v 17:21 | Reagovat

ae tenhle dess uz si necham

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama