neutíkala... rozcuchala by se

20. ledna 2010 v 16:14 | LiNuNa |  Momentovky
Šla jsem po chodbě. Sama. Jak jinak, princezny Zmijozelu se všichni bojí. Dokonce i ten který se bát nemusí. Draco. Můj Draco. Jen to ještě neví. Jak jsem tak šla, připojily se k mým krokům další. Vzhlédla jsem a koho nevidím, Crabe. Co ten tady dělá. Hmmm, že by se Drakoušek konečně rozhoupal a poslal ho něco mi říct? Usmál se a dál šel beze slova vedle mě. "Máš mě nenápadně sledovat Krabíku?" vyštěkla jsem na něj. Už mě to štve. Malfoj pořád ne a ne zabrat.
"Ne já já já já já já já já" hmmm asi se sekl. "já já já jsem si řekl, jestli by jsi se mnou nešla večer k jezeru"
"A co tam?"
"Chodit a povídat si"
"S tebou Karbíku?" vyprskla jsem smíchy. To ho zarazilo.
"Promiň Pansy, jenom že Draco říkal..."
"Co říkal Draco?"
"Že máš přijít večer k jezeru, ale že ti nemám říkat, že tam bude" vitězoslavně se usmál Crabe. Já jsem asi právě zářila štěstím. "Budu tam" vesele jsem vykřikla už z poza rohu. Tak já mám tedy jenom 5 hodin na to abych ze sebe udělala toho nejnádhernějšího tvora světa. Jo jo a třikrát jo. Draco mě pozval na rande. Anoooo.

po pěti hodinách strávených v koupelně a u skříně

Pansy v lehké halence a krátké sukni se vydala na cestu k jezeru. Těšila se. Moc. Draco ji konečně pozval na rande. I když trochu zvláštním způsobem. Málem by začala utíkat jak se těšila, jenže to by ji rozcuchalo a byla by potom červená. To ona nechce. Když po nekonečně dlouhé, pětiminutové cestě konečně došla k jezeru, ještě tam nikdo nebyl. Posadil a se na lavičku a čekal. Uplynula minuta... dvě.... tři... pořád nikdo.... čtyří.... pět... po deseti minutách uslyšela kroky. Hrála si na zaneprázdněnou a něco, sama nevěděla co, hledala v kabelce. kroky se zastavily u lavečky. "Draco?" Pansy vzhlédla. Stál tam Crabe. "Co TY tady děláš?" ohrnula nad ním nos.
"Draco říkal, že se omlouvá, ale že dnes nemůže. Něco mu prý do toho vlezlo a poslal mě aby jsi zbytečně nepromarnila večer" nesměle se na ni usmál. V Pansy všechno vřelo.
"Ne, s tebou večer trávit nechci" odsekla a vstala. Teď už se nebála běžet kvůli vlasům. Utíkala jako vítr. Pryč. Pryč do společenské místnosti. V té ji ovšem čekal šok. Draco Malfoj seděl v křesle a vesele se bavil s partičkou holek. Pansy nebyla žádná stydlivka. Ne nadarmo se jí přezdívalo princezna zmijozelu. Tak tedy princezna jakmile uviděla Draca sedět v křesle, všechno se v ní vzedmulo. Velká vlna se převalila a ona hrdě předstoupila před Draca Malfoje a všechno mu pěkně od začátku vyklopila. Že mu do toho něco vlezlo? patrička holek? proč si teda domlouval rande s ní když ho potom zruší kvůli jinejm holkám a za ní pošle Craba. Draco vypadal poněku zmatený. "Co to tady meleš?" osopil se na Pansy
"To co jsi právě udělal" sykla odměřeně.
"Já jsem nic takového neudělal. Žádné rande jsem si s tebou nedomluvitl. Nechápu o čem to mluvíš" řekl už trošku jemněji Draco.
"Vážně?" Pansy se zlomil hlas. Na malý moment skutečně věřila tomu, že ji má Malfoj rád. Když ho viděla s těma holkama, byla spíš naštvaná než smutná, ale jakmile se dozvěděla, jak to ve skutečnosti bylo, srdce jí prasklo v půli. "Tak promiň" šeptla a otočila se. Draco ji chytil za ruku.
"Počkej" řekl potichu. "Tebe to, že jsem nepřišel mrzí?"
Pansy kývla a snažila se rychle si utřít sluzu.
Draco se vítězoslavně usmál a stáhl si Pansy na klín. 'Konečně' pomyslela si a šťastně se stulila Dracovi v náručí. Princ a princezna jsou spolu.....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lemur sb lemur sb | E-mail | Web | 20. ledna 2010 v 19:47 | Reagovat

kdyžtak mi pls na blog napiš tvůj mail

2 bižovka bižovka | Web | 22. ledna 2010 v 16:00 | Reagovat

ahoj sb
jak je?
a co děláš?
a co škola?
no u mě to de stavse pak pls u mě na blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama