Nadšeně ulítnout

23. ledna 2010 v 11:44 | LiNuNa & Cath |  Momentovky
Byl vlahý letní večer. Sirius se pohodlně rozvalil v křesle. Však taky mohl, už bylo po zkouškách a nikde nikdo. Ta blondýnka, kterou včera večer potkal na chodbě by stála za hřích. Takové a podobné myšlenky se mu honily hlavou. Projel si rukou husté, dlouhé černé vlasy. Tímto pohybem chytře zamaskoval to, že si je odhrnul z očí. Už to měl ve zvyku. I když ho teď nikdo nemohl vidět, stejně neustále zůstávál u starých způsobů jak vypadat co nejelegantněji. Najednou pohledný skoromuž vyskočil z křesla a vyběhl po schodech do své ložnice. Tímto činem nám znemožnil dívat se dál na jeho krásnou tvář. Budeme si muset vystačit s obyčejnou společenskou místností. Rozhlédněme se kolem. Je prázdná. Ale proč je prázdná? Protože, jak si právě náš drahý Sirius vzpoměl, se ve velké síni koná pařba. Ano vážení, pařba. Brumbál se totiž zřejmě potřeboval zbavil dětí v hradu a nacpat je nenápadně všechny do jedné velké místnosti a Sirius mu tento plán právě málem zkazil. No, ještě že si náš drahý Black vzpoměl. A vida právě jde. Vypravil se rychle, hodně rychle. A sluší mu to. Ale kdy mu to neslušelo. Seběhl ze schodů a vyklusal z místnosti.

Ve velké síni to vřelo. Skvělá muzika, krásné holky, krásní kluci... Jen ten nejkrásnější tu chyběl. Sirius Black právě vešel do místnosti a párty mohla začít. Okamžitě se kolem něj začaly motat holky. Siriusovi to nevadilo. Hned popadl jednu za pas a začal s ní tancovat, tím docílil toho, že ostatní holky zklamaně odtančili pryč. Šťastlivka ovšem nebyla šťastná dlouho, jak písnička skončila, Black si našel další slečinku na tělesný kontakt v rytmu hudby. Tančil hodně, ale to se nedalo srovnat s tím jak pil. Napřed jen máslový ležák, později i Ohnivou whisky a podobné hubovypalovače. Brzo, no brzo v Blackově měřítku, to jest asi po dvou hodinách, se začal motat. To ovšem děvčata kolem něj neodradilo. Naopak. Každá chtěla být co nejblíž, co kdyby zakopl a upadl. Ona by mu mohla pomoci vstát a třeba by se jí podařilo i ukořistit ho po zbytek večera jen pro sebe. Právě toto dívčí uvažování způsobilo, že se houf kolem Siriuse ještě rozrostl.

Remus Lupin měl v sobě pár máslových ležáků. On ovšem nebyl nijak zvyklý na požívání alkoholu. Tato skutečnost, a to že se s jedním nejmenovaným kamarádem vsadil, kdo těch ležáků vypije víc způsobilo, že Remus měl nyní hodně zamlžený obzor a James Potter šel po půl roce stráveném nenápadným pokukováním po Lily Evansové dotyčnou pozvat k tanci. ( Čtenářům možná přijde podivná skutečnost, že James strávil půlrok pouhým pokukováním po krásné Lily. Ty já ukliním obdobím povídky. Vše se totiž odehrává v 7 ročníku. Tou dobou už měl James ego na normální úrovni.)
Remus s pár (tak deseti) ležáky v sobě se vydal k chumlu holek. Věděl že někde ve středu bude jeho kamarád Sirius. Potřeboval jeho pomoc, ale už nevěděl s čím. Ležáky v žaludku, teď už spíš v hlavě, se mu cesta zněkolikanásobila. Když se konečně prodral k Siriusovi, zrovna hodně divně tančil s nějakou páťačkou.

Sirius hopsal, spíš podle sebe než podle hudby, a tiskl k sobě nějakou brunetu. Ta se tvářila jako by se měla každou chvíli rozpustit. Když v tom si všiml zrzavěhnědých krátkých vlasů. Patřily jeho kamarádovi. "Hej Náměsíčníku, pojď si zatancovat" křikl na něj, pustil brunetu, která se okamžitě skácela k zemi. Buďto se jí motala hlava, nebo to bylo tím že ji právě držel v náručí její idol. Jisté je jen to, že se na té zemi ocitla. Mezitím Sirius popadl Remuse a začal s ním pomalu tančit.

Remus se bránil. Tvrdě. Jenže přece jen jeho kamarád byl silnější i když si to Remus nerad připouštěl. Snažil se ze všech sil Siriusovi vykroutit jenže ten se nedal. Zašeptal Remusovi do ucha "No tak, necukej se, tančíš přece se MNOU, Siriusem Blackem, já jsem sen každé holky"
"Jenže já jsem KLUK Siriusi"
"A to vadí?" nevině se na něj usmál.
Remus si kamaráda pořádně prohlédl. Vlastně musel uznat že Sirius je hezký i v takto podnapilém stavu. No co, je to jenom jedna noc...

Remus se trochu uvolnil a Sirius okamžitě využil příležitosti. "Pojď... Zapadneme někam, kde není moc lidí."
"Jak to myslíš? moc lidí?"
"No kde budu jenom já a ty?" usmál se Sirius. V této fázi jsem nechápala co to dělám. Proč sleduji tuto potupu mého jediného idola? Došlo mi že to dělám z čiré zvědavosti. A ze stejného důvodu jsem v činosti i pokračovala. Ti dva se zrovna vydali ven z velké síně.

Když zalezli do jednoho menšího skladiště, Sirius rychle použil základní kouzla, jenž měla zabránit vyrušení v jejich nadcházející činnosti. Zjevně v nich byl už zběhlý. Otočil se na Remuse a políbil ho. Remus mu jeho polibek vášnivě opatil. Sirius ze sebe strhl tričko. Odhalil jeho nádherné, vypracované tělo. Remus si rozepnul košili a pokračovali v zahrnování polibky svého... no ehm... spoluhráče.... Nebudu rozepisovat detaily důležité je jen to že zhruba po minutě ležel Sirius na zemi svázaný pouty. Remus stál bez košile nad ním a spokojeně se usmíval. Držel v ruce hůlku a brk, který ovšem před nepatrnou chvílí proměnil na krátký jezdecký bičík. "Hráblo ti Remusi?" zakřičel Sirius který na něj s obavou v očích hleděl ze zemně.
"Kolik je jedna plus jedna" vyštěkl Remus "mluv ty bídáku"
Tak tohle se Siriusovi líbilo. "Tři" vykřikl.
"Cha chá" zasmál se Remus "špatně" švihl nebohého Siriuse bičíkem.
"Au" sykl Sirius a posadil se. "Sundej ze mě ta pouta Remusi". Zmíněnému povadl úsměv na rtech. "Hned" mávl hůlkou a pouta zmizela. Siriusovi blýsklo v očích. Vycenil zuby a zavrčel. Remus se zase začal smát, jenže mu to nevydrželo dlouho. Jeho kamarád po něm skočil a svalil ho na zem. Co dodat. James by tenhle Siriův útok ustál, ale Remus neměl takovou postavu a sílu, navíc byl nižší. Sirius začal Remusovi olizovat obličej. To pravidelné přeměňování v psa ho zblblo. Remus se smál. A bránil. Siria to neodradilo. Dál nadšeně olizoval Remusův obličej. Majitel olizovaného obličeje se vší silou snažil ze sebe kamaráda shodit. Moc se mu to nedařilo. Mezitím se Sirius přesunul rty na Remusův hrudník. To už bylo příjemné. Remi si povzdechl a políbil Siriuse na rty. Od olizování přešli k líbání... hmmm to by mě zajmalo jaký to je líbat se s člověkem co si myslí, že je pes. No řešit to nebudu, potom se můžeme zeptat Rema. Dvojice se mezitím posunula, Sirius.... no ale to je jedno já už víc vidět nepotřebuju.

Ráno po té 'noci'

Sirius se probudil. Hlava ho bolela a ze včerejšího večera si pamatoval jen začátek. Rozhlédl se a zjistil že je v dobře známém malém skladišti, kam už s holkama zahučel mnohokrát. Tak která se stala Blackovou objetí tentokrát? Prohlédl si postavu spící po jeho boku. A bože můj, byl to Remus. Sirius zamrkal. Nemožný přelud nezmizel. Co teď, o tomhle se nesmí nikdo dozvědět. Remus bude mít jisto jistě okno. Pomalu vstal a bleskově se oblékl. Ještě jednou se podíval na spícího Remuse a vyšel ze dveří. Posera. Chudák Remus až se probudí a nebude vědět s kým vlastně záver večera strávil...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama